Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Zajednica karmelskih laika BSI

Dragi roditelji, uključite se u našu Zajednicu karmelskih laika BSI (Božanskog Srca Isusova) u Zagrebu, Hrvatskom Leskovcu, Strmcu, Splitu, ili Slavonskom Brodu.

Ovo je zajednica vjernika laika pridruženih članova redovničke zajednice sestara Karmelićanki Božanskog Srca Isusova. Biti pridruženi član znači biti dionik milosti i karizme Karmela Božanskog Srca Isusova i kao laik je živjeti u ovome svijetu. Otvoreni Karmel BSI povezuje kontemplativni (molitveni) i aktivni (apostolski) život po uzoru utemeljiteljice bl. Marije Terezije od sv. Josipa.

“U Zajednici sam produbila svoju vjeru i stopama bl. Marije Terezije od sv. Josipa našla brži put do Isusa”, kaže jedna članica. Možda i vama Zajednica pomogne na vašem putu, dragi roditelji. 

Više saznajte na web stranici: laici.karmelbsi.hrfacebook-u ili Youtube-u.