Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Punat: Dan vrtića – Sveta Mala Terezija

 

30.rujna 2016 proslavili smo Dan našega vrtića. Slavlje smo započeli dolaskom naših čestitara, velikih prijatelja iz općinskog DV “Lastavica” zajedno sa svojim odgojiteljicama i ravnateljicom. Susret bivših i sadašnjih jasličaraca protekao je u veselom druženju, čašćenju, igri, plesu te završio odlaskom u kapelu gdje su naši prijatelji bili pobliže upoznati sa našom zaštitnicom.

Slavlje, naravno sa svojim prijateljima nastavili smo i u poslije podnevnim satima svetom Misom u župnoj crkvi koju je predvodio vlč. Zvonimir Badurina Dudić. Misu su animirali djeca i roditelji našeg kao i DV  “Lastavica” te, župski dječji zbor. Misno slavlje završili smo podjelom blagoslovljenih ruža kao i čašćenjem finim delicijama koje su pripremile naše mame 🙂

Malo o našoj zaštitnici: http://a3.karmelbsi.hr/tko-nas-cuva/

 

Sveta Mala Terezija – naučila nas je vjeri ‘malog puta’, onoj bez čudesa i s potpunom predanošću Bogu