Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Hrv. Leskovac: sv. Mala Terezija

U petak 30. rujna  proslavili smo dan vrtića i blagdan naše nebeske zaštitnice sv. Male Terezije. Euharistijsko slavlje predslavio je don. Stjepan Bolkovac, a animirala su djeca, roditelji i odgajatelji našeg vrtića.

Don Sjepan naglasio je kako je obitelj važna u odgoju djeteta i da su roditelji uzor svojoj djeci. Potaknuo je roditelje da manje pričaju, a više kroz svoj rad i djela daju djeci svjedočantvo i primjer. Osvrnuo se i na ruže kojima je bila okićena kapela. Bijela simbol čistoće i crvena simbol ljubavi. I jedna i druga su jednako potrebne. Također je bitno naglasio da ono što slušamo treba proći kroz oba uha kako bi se spustilo do srca.

Na kraju mise svi prisutni imali su priliku iskazati štovanje moćima sv. Male Terezije.

Nakon toga nastavili smo druženje uz poslastice koje su pripremile naše vrijedne mame  i bake. Od srca im se zahvaljujemo kao i ostalima koji su svojim doprinosom uzveličali naše slavlje i druženje.

Veliko HVALA SVIMA! 🙂 🙂 🙂