Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Hrvatski Leskovac: Misijski dan u našem vrtiću uz kavu i druženje

U petak 18.10.2019., potaknuti primjerom i pozivom svetog Oca pape Franje, odlučili smo posvetiti misijama jedan dan u našem vrtiću. Poticaj za to smo još dobile kada smo roditeljima preko dječjih radova i plakata htjele prikazati teško stanje ljudi u Venezueli. Neimaština, bijeda i teška politička situacija u zemlji odražavaju se na životima djece za koje sestre skrbe. Zato smo htjele potaknuti roditelje da se uključe u akciju “Jedna kava dnevno za djecu u Venezueli”. Roditeljima je u petak ponuđena kava, kolači i sok, a oni su mogli, prema svojim mogućnostima dati dobrovoljni prilog. Djeca su ukrasila štand te roditeljima dijelila  kavu i sok. Druženju su prisustvovale i naše tri sestre iz Nigerije koje su pjevale na njihovu ibo jeziku i tako oduševile sve prisutne, posebno djecu. Pogledajte kako nam je bilo… 🙂