Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Hrv.Leskovac: Karneval

KARNEVAL

Stiglo vrijeme karnevala,

Vrijeme plesa,

Vrijeme šala,

Za sve maske divni dani,

Raspjevani,

Razigrani.

Maskenbal, maskenbal,

Svatko voli maskenbal,

Iza maske lice kriti

Netko drugi tada biti.

Stiglo nam je vrijeme karnevala. To vrijeme je posebno veselo djeci jer se mogu maskirati, postati netko drugi barem taj dan. Ali, uz to što su djeca bila vrlo kreativna u izboru kostima i maski, bili su vrlo kreativni i u svom likovnom izražavanju. Tako su radom svojih ruku napravili vesele, luckaste klaunove kojima su ukrasili ulaz sobe dnevnog boravka, bojali smo maske, crtali klaunove flomasterima, vodenim bojama slikali što bi htjeli biti za vrijeme karnevala te kolaž papirom izrađivali maske. Pogledajte…