Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Hrv.Leskovac: Filmska večer za obitelj u vrtiću

U petak 24. studenog smo u vrtiću organizirali “Filmsku večer za obitelj”. Ovaj prvi susret trebao je biti uvodni susret u kateheze o očistvu i majčinstvu koje vodi dr. Petar Krešimir Hodžić. Odazvalo se oko petnaestak obitelji. Roditelji su gledali film “Hrabrost” koji nosi snažnu poruku o roditeljstvu te žrtvama koje roditelji podnose u svojim obiteljima i blagoslovu koji proizlazi iz njih ako ih se nosi sa vjerom u Božju pomoć. Djeci je pak bio ponuđen crtani film “Veggie tales- Igračka koja je spasila Božić”. Crtić progovara o problemu materijalizma i želje za posjedovanjem igračaka, dok je prava bit Božića darivanje samih sebe u ljubavi našim bližnjima kao što je to Isus učinio. Nakon filma djeci su bile ponuđene razni poticaji i aktivnosti kako bi produbili temu koju  je crtani film prikazao.