Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Strmec: Svi sveti

Potaknuti pričom „Obojeni kristali“ susreli smo se s pojmom „svet“. Raznovrsnim poticajnim pitanjima i razgovorom dolazimo do zaključka tko su sveci. Putem igre i svakojakih vjerskih aktivnosti upoznajemo se sa nekima od njih, kao i s njihovim načinom života. Susret sa slikovnicama o svecima, posjet kapelici, simboličke igre te oblačenje kostima svetaca, društveno-zabavna igra „Pogodi tko sam”, memory, pokrivaljke, umetaljke, labirint, glazbene i likovne aktivnosti tehnikama tuša, vodenih i drvenih boja, samo su neke od njih kojima su djeca na veoma zabavan način proširila svoja znanja.

Dakako, nismo zaobišli ni spomen na naše najmilije koji više nisu s nama. Izradili smo svjećice i obojali ih temperama te svi zajedno molili za njih.

Osim svjećica naš vjerski kutić  obogatili smo izradivši krunicu koju učimo moliti.