Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Strmec: Majčin dan

Majka je važan dio našeg života i svi se rado uključujemo u aktivnosti vezane za Majčin dan. Volimo pričati o mamama, pjevati im, plesati  i igrati se s njima. Izuzetno smo maštoviti kada crtamo njihov lik, a u igrama vrlo rado preuzimamo maminu ulogu. Pozivamo ih na igru i zajedničko druženje u sobi našeg dnevnog boravka. Posebno nas je veselila izrada poklona za naše mame, a neprocjenjiva je radost vidjeti osmijeh i osjetiti toplinu njenog zagrljaja kao rezultat toga! Zajedno s tatama, molili smo na sv. Misi za njih, pjevali im i recitirali.

Sretan Majčin dan svim mamama, uz stihove samo za njih!

Moj je cijeli svijet.

Majčina sam kap rose na dlanu,

njezin najveći osmijeh

svakom novom danu.

Njezin sam najnježniji cvijet,

na njenim mekim i toplim rukama.

Moj je čini se cijeli svijet!

Hvala ti majčice!