Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Strmec: Izrada adventskih vijenaca i naš adventski kalendar

Adventskom radionicom  pridružili smo se humanitarnoj akciji Vrtića Sv. Male Terezije pomoći vrtiću u Jafi blizu grada Nazareta u Svetoj Zemlji. Kratkom prezentacijom približili smo roditeljima teški položaj kršćana, kršćanskih vrtića i škola u Svetoj zemlji. Zamolili smo ih da svatko prema svojim mogućnostima, kupnjom adventskog vijenca sudjeluje u ovoj akciji. Vijence su izrađivali roditelji s djecom, i nakon izložbe ih kupili. Veliko hvala svima.

U skupini “Loptice” izradili smo svoj adventski kalendar – čekamo Isusov Dolazak

Okitili smo borovu grančicu danima pred Božić (kuglica u kojoj je ime jednog djeteta skupine i lizalica) molit ćemo svaki dan za jedno dijete i njegovu obitelj.