Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Split: Stručni skup za odgojiteljice u vjeri „Dijete i duhovnost“

U organizaciji Katehetskog ureda Splitsko-makarske nadbiskupije i Agencije za odgoj i obrazovanje, u Splitu je 22.4.2017. održan stručni skup za odgojiteljice u vjeri na temu „Dijete i duhovnost“. Naš dječji vrtić je sudjelovao s radionicom „Elementi duhovnosti Karmela BSI u radu s djecom rane i predškolske dobi“ pri čemu su poseban interes sudionica izazvali kratki film „Duhovnost i povijest Karmela BSI u Hrvatskoj“ te misli bl. Marije Terezije od sv. Josipa o odgoju djece. Odgojiteljicama u vjeri smo zaželjele da ih u životu i radu prati zagovor naše Majke Utemeljiteljice – blaženice koja je, riječima sv. Pavla, bila svakom sve da neke spasi, blaženice koja je našla sebe tražeći Boga.

http://www.katehetski-nadbiskupija-split.net/skup-odgojiteljice-u-vjeri-2017/