Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Split: Prikaz kvalitetne prakse

U dječjem vrtiću „Sv. Pavla apostola“ 24. i 25. svibnja 2017. godine održan je stručni skup „Prikaz kvalitetne prakse u privatnim i vjerskim vrtićima grada Splita“ sa ciljem razmjene iskustava u primjeni projektnog planiranja i akcijskog istraživanja u očitovanju Nacionalnog kurikuluma za rani i predškolski odgoj republike Hrvatske.

Putem interaktivnih radionica u organizaciji pedagoginje Nade Pelaić predstavljeno je trinaest projekata, a naš vrtić je sudjelovao s projektom „Dobrota“  u kojem se ogleda obilježavanje 100-godišnjice dolaska sestara karmelićanki BSI u Hrvatsku, ciljevi i zadaće predviđeni Godišnjim planom i programom te intenziviranje suradnje s roditeljima u humanitarnom djelovanju u lokalnoj zajednici.