Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Punat: Sveti Josip – Dan očeva

19. ožujka na blagdan sv. Josipa obilježavamo Dan očeva. Tako smo i mi cijeli ovaj tjedan posvetili upravo sv, Josipu upozavajući njegov lik i djelo kroz priče, slikovnice, pjesmu, a ujedno smo pripremali poklon za naše očeve. Mamama smo dali zadatak da nam u tajnost donesu sliku tata i njihovih najmanjih, a djeca su temperama bojali drvene špatule od kojih smo napravile okvire upravo za te tajnovite slike 🙂 U srijedu 16.03. organizirali smo druženje sa roditeljima gdje su mame pripremile iznenađenje za tate u obliku igrokaza pod nazivom “Najljepši dar”. Po završetu igrokaza uslijedilo je darivanje tata prigodnim darovima, plesom tata sa najmanjima kao i naravno čašćenjem slanim i slatkim delicijama naših mama.

“Josipe, o oče sveti,

čuvaj kuću i posveti,

sva obitelj da se složi,

ljubav sveta da se množi”