Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Hrv.Leskovac: Završna svečanost

Dana, 14.6.2016. obilježili smo kraj pedagoške godine prigodnim programom i zajedničkim druženjem.

Skupina ,,Loptice” pripremila je za svoje prijatelje i roditelje dramatizaciju biblijskog teksta o ,,Izgubljenoj ovci”, recitaciju ,,Medo Pospanko”, igru s pjevanjem ,, Medo bere jagode”  i ,, Sedam godin u kolu” te pjesmu ,,Mali čuvari velike Zemlje”.

Djeca predškolci iz skupine ,, Zvjezdice”  pripremili su jedno dramsko iznenađenje. Uvježbali su procesnu dramu prema priči ,,Ogledalce”, te na taj način iznenadili ostatak prijatelja iz svoje skupine. Nakon toga pridružio im se ostatak djece te su zajednički otpjevali pjesmu ,,Na put” iz crtanog filma ,,Legenda o medvjedu”.

Slijedilo je kratko ispitivanje znanja naših predškolaca iz opće kulture, te podjela ordena, diplomi, medalja i prigodnih poklona. Program smo zajednički završili pjesmom ,,Jedina”, te kao prava potpora Hrvatskoj nogometnoj reprezentaciji, navijačkom pjesmom ,,Srce Vatreno”.

Velika hvala svim roditeljima koji su sudjelovali u organizaciji domjenka koji je uslijedio nakon programa. Koliko nam je lijepo bilo dokazuje druženje do kasnih večernjih sati. Također hvala na prekrasnim poklonima koje su nam darovali roditelji predškolaca.

Želimo našim predškolcima sretan i blagoslovljen put u život. Nek ih prati božji blagoslov i zagovor zaštitnice našeg vrtića sv. Male Terezije. 🙂