Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Hrv. Leskovac: Završna priredba

Dana 8. lipnja održana je završna priredba na kojoj su sudjelovala djeca mješovite vrtićke skupine ,,Zvjezdice”. Djeca su na priredbi izvela dvije recitacije: ,,Majčin dan” autorice Ankice Svirač i ,,Moj tata” autora Božidara Timotijević, te dvije pjesme uz pokret: ,,Hvala mama hvala tata” i ,,Srce predajem ti”. Izveli su i splet dječjih igara s pjevanjem iz područja Slavonije naziva ,,Ide vlak teretnjak” koji se sastoji od dječačke igre ,,Turski top” koji su izveli dječaci predškolskog uzrasta, brojalice ,,Aj – baj” i ,,Ide vlak teretnjak” te dječjih igara s pjevanjem ,,Oj tičice lastavčice”, ,,Igra kolo” i ,,Mi smo djeca vesela”. Dječje igre s pjevanjem izvedene su uz ritmičku pratnju na udaraljkama i zvečkama kao i refren pjesme ,,Srce predajem ti”. Zahvaljujući lijepom i vedrom vremenu priredba je održana na našem vrtićkom dvorištu. Ovom priredbom oprostili smo se od naših predškolaraca kojima su uručene prigodne diplome medalje i kape,  te ruksaci sa prigodnim poklonima. Nakon priredbe uslijedilo je zajedničko druženje djece, roditelja i odgojitelja uz prigodno čašćenje.