Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Belica: Oproštajni izlet predškolaca

Naši dragi predškolci bili su na svom posljednjem izletu u vrtiću! Okupili smo se ispred vrtića i krenuli prema turističkom selu Sveti Martin na Muri. Kad smo stigli u Sveti Martin na Muri, prvo smo otišli u njihovu crkvu. Tamo smo se pomolili i razgledali prekrasnu unutrašnjost crkve Svetog Martina. Zatim smo otišli na vožnju turističkim vlakićem i razgledali prekrasni krajolik uz rijeku Muru. Posjetili smo mlin na rijeci Muri, razgledali etno kuću gospodina Stanka Trstenjaka i saznali puno o kulturnoj baštini našeg Međimurja. Odmorili smo se i zabavili na zabavnom igralištu! Ondje smo se susreli s ministrantima iz Zagreba kojima smo pjevali naše najdraže vrtićke pjesme. Počastili su nas pljeskom i sladoledom. Kući smo se vratili puni dojmova, sretni, zadovoljni i već pomalo umorni!