Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Strmec: Završna priredba

U nizu veselih i bezbrižnih dana djetinjstva provedenih u vrtiću stigao je i dan oproštaja od naših budućih školaraca. Njihova završna priredba održana je 29. svibnja 2018. u dvorištu vrtića. Prigodnim programom izrekli su svoju zahvalu za sretno provedene dane i život bez briga jer ih čeka škola i torba puna knjiga. Razigrani i raspjevani pokazali su roditeljima, bakama, djedovima i prijateljima što su u vrtiću naučili. Zajedno su pjevali, recitirali, plesali i glumili te podijelili radost zajedništva i ugodnog druženja. Programu su se pridružila ostala djeca vrtićke i jasličke skupine uz nekoliko recitacija i pjesmica uz pokret. Potom je uslijedilo zajedničko druženje djece, roditelja i odgojitelja uz roštilj i slastice te natjecateljske igre.