Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Strmec : Majčin dan i Posjet osnovnoj školi

Sretan Majčin dan!

Protekli smo tjedan veselo dovršavali svoje  poklone za naše drage mame. Izrađivali smo vaze od malih staklenki koje smo oslikali bojama za staklo i slike od kamenčića i grančica. U nedjelju je održana sveta misa na kojoj su djeca sudjelovala pjevanjem i recitacijama, a očevi čitanjem molitvi vjernika.

 

Posjet osnovnoj školi

Danas , 15.5. , smo posjetili osnovnu školu u Strmcu samoborskom. U posjetu su išli ovogodišnji i dogodišnji školarci iz našeg vrtića. Bilo nam je odlično. Susreli smo neke stare i upoznali nove prijatelje. Dočekala nas je srdačna učiteljica Natalija , a boravili smo u prvom a razredu. Zajedno smo pjevali ,plesali , bojali , proučavali sadržaj đačke torbe.