Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Strmec: Dječji tjedan

Dječji tjedan donio je mnogobrojna događanja u naš vrtić.

Potakli smo djecu da razmisle o svojim pravima i obavezama, ravnopravnosti, prijateljstvu i različitostima te izradili plakat sa svojim porukama koje smo podijelili s odraslima. To nam je ujedno i bio glavni cilj – promicati dječja prava i potrebe te osvijestiti važnost njihovog mjesta u društvenoj zajednici.

Također, organizirali smo raznovrsne sportske igre i druženje sa svom djecom u vrtiću.

Naš vrtić posjetile su i članice KUD-a Strmec te pokazale ukratko svoj program, a potom uključile i djecu.

Djeca su imala mogućnost uživati i u lutkarskoj predstavi „Juha od bundeve“ koju su pripremile odgojiteljice. Na vrlo slikovit i zabavan način prikazana je vrijednost prijateljstva, tolerancije i međusobnog poštovanja.

Zahvaljujemo se svima na suradnji i ne zaboravite, djetetu je najpotrebnija LJUBAV prije svega!