Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Punat: Za kraj zime, još malo o zimi

Zbog prirodne radoznalosti djeca obožavaju istraživati svijet oko sebe stoga im moramo osigurati bogato i poticajno neposredno okruženje.

Dječja radoznalost otvorena je za različita životna iskustva. Djeca su sklona istraživanju novog, neobičnog, nejasnog.

Budući da ove zime baš i nismo osjetili pravu zimu kao što ni snijeg nismo doživjeli, u našoj maloj istraživačkoj radionici izveli smo mali pokus. Naime, od samo dva sastojka (sode bikarbone i regeneratora za kosu) napravili smo umjetan snijeg koji je kao i pravi bio hladan. Snijegu i hladnoći pridružili smo poznate stanovnike vječnog snijega i leda pingvin. Igra snijegom odvijela se kroz par dana, a mi vam ukratko donosimo naše doživljaje.