Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Punat: Vrijeme adventa

Iako tijekom cijele godine u našoj skupini njegujemo prijateljstvo, zajedništvo, ljubav , iskrenost i poštenje … u ovo doba godine, kada nam se približava blagdan Božića, pokušat ćemo biti jedni prema drugima još bolji, još pošteniji, pravedniji, dijeliti ljubav i sreću. To ćemo ostvarivati tijekom cijeloga mjeseca prosinca kroz razne aktivnosti, priče, stihove, socijalne i komunikacijske igre…

Izrađivali smo adventske vjenčiće od papirnatih tanjura kao i otiskivanjem dlanova koje su obojali zelenom temperom, a potom i ukrasili tjesteninom u obliku mašnica koje smo također obojali temperom.

“Bubamare” su uredili i ukrasili posudice u kojima su posijali pšenicu i o kojojbće se brinuti sve do Božića, kada će ju nositi kući i staviti pod svoje božićno drvce.