Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Punat: “Sea world” – Krk

Mali smo, ali zato veliki istraživači. Da bi još više upoznali morski svijet koji nas okružuje jutros smo krenuli na mali izlet, posjet čarobnom svijetu podmorja “Sea world” u gradu Krku. Samim ulaskom u prostoriju zastajemo kod velikog akvarija sa ribama, među kojima su najveći bili morski psi (ali ipak oni mali). Bilo je tu i puno izložbenih primjeraka školjaka, puževa, koralja, ali i kornjača, riba, čeljusti morskih pasa i dugog životinjskog bogatstva morskog svijeta. Ali najzanimljiviji je ipak bio akvarij sa tropskim ribicama. Zašto? Zato je je on najšareniji, a među svim tim šarenim ribicama nalazila se i jedna nama poznata riba “Nemo” 🙂 Malo smo se naravno i odmarali pogledavši  kratki video prikaz o životu naravno morskog podmorja. Ali sve što je lijepo i kratko traje te je tu našem istraživanju došao kraj (za danas naravno) te smo se potom uputili našim jaslicama na ručak 🙂