Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Punat: Predstava “Tko sam, što sam”

Nakon predivnih dviju predstava “Dobro se dobrim vraća” te “Velika avantura maloga puža” Produkcija “Z” iz Splita predstavila nam je još jednu poučnu predstavu, lutkarski mjuzikl za djecu “Tko sam, što sam?”.

TKO SAM, ŠTO SAM je lutkarska kazališna predstava koja govori o piliću koji se tek izlegao iz izgubljenog jajeta i ne zna kako mu mama izgleda. Sve oko njega je novo. Susreće razne životinje i za svaku misli da mu je mama. U razgovoru sa patkom, pačićima, kravom, žabom, svinjom, mačkom i štakorom saznaje stvari koje su mu bile nepoznate, upoznaje se sa bojama i ukratko – sa životom.

U razgovoru sa nekim životinjama naučit će i malo engleskog i francuskog jezika. Na kraju pilić ipak pronađe mamu koja mu možda i nije prava mama ali ga voli. Pobjeđuje ljubav koja nam daje samopouzdanje u svim životnim prilikama i neprilikama…

Nakon poučne predstave uživali smo u kratkom druženju s našim velikim prijateljima na njihovom dvorištu 🙂