Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Proljeće u Strmcu

Nakon dugoočekivanog sunca i toplijeg vremena, djeca iz mješovite jasličke skupine „Bubamare“ jedva su dočekala izaći u vrtićki park. Jako su nam se svidjele ljuljačke, tobogani i boravak na toplom suncu. Potaknuti toplijim vremenom i u našu sobu dnevnog boravka stiglo je proljeće. Izrađivali smo veliki proljetni plakat na kojem su procvali cvjetići, zasjalo sunce, doletjeli leptirići i zapjevala ptičica. Također smo istraživali narcise svojim nježnim ručicama i nosićima te ih nakon promatranja obojali i izradili od kartonskih kutija za jaja. Vježbali smo finu motoriku lijepljenjem sitnih gumbića na predložak gusjenice i papira u čemu su pojedinci bili vrlo uspješni. Radujemo se daljnjem boravku na zraku i drugim proljetnim aktivnostima.