Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Moja katolička obitelj

Animirani serijal “Moja katolička obitelj” dostupan je za sada samo na engleskom u inozemstvu, pa ako ikada naiđete na njega, svakako ga preporučamo!

Thomas i njegova supruga Helen uče svoju djecu Alexa i Sarahu životima i karizmi nekima od najvećih svetaca Katoličke crkve u ovoj animiranoj seriji za djecu svih uzrasta. Naslov serije ima dvostruko značenje, jer predstavlja život i duhovno putovanje katoličke obitelji u našim modernim vremenima, ali i spaja svakog katolika s obiteljskim zajedništvom svetih. Neki od svetaca su: sv. Faustina, Padre Pio, Katarina Sienska, Sveti Ivan Vianney, sv. Terezija iz Lisieuxa, sv. Margareta Marija, sveti Benedikt, sv. Maksimilijan Kolbe, sveta Terezija Avilska, Pier Giorgio Frassati.

U samostanu u Hrvatskom Leskovcu imamo jedan primjerak o sv. Tereziji od Isusa ili svetoj Tereziji Avilskoj. Ako ste zainteresirani, možete nam se javiti.

Više saznajte ovdje na: www.ewtn.com