Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Hrvatski Leskovac: Blagdan svete Male Terezije

Mali put

Terezijo, mali cvijete,

Ti još k’o nejako dijete,

Vijenac kreposti si splela

Isusova biti htijela.

Tvoj put što se mali zvao

u Crkvi je zablistao.

U četvrtak 1. listopada 2020. proslavili smo blagdan naše zaštitnice sv. Male Terezije. Kako nam je zbog situacije sa korona virusom onemogućila proslavu sa svetom misom i druženjem, kao što smo imali prošlih godina, odlučili smo proslaviti u našim vrtićima samo sa djecom. Tako smo kroz različite aktivnosti i pjesme razmišljali o ovoj svetici, molili joj se da nas zagovara kod Gospodina i da nam svojom molitvom isprosi obilje milosti (kišu ruža) za djecu i njihove obitelji. Zato ćemo i dalje nastaviti moliti: “Sveta Mala Terezijo, ja te lijepo molim, reci dragom Isusu da ga jako volim!”