Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Hrv. Leskovac: Završna priredba

U četvrtak 14.lipnja 2018. djeca vrtića u Hrvatskom Leskovcu imala su završnu priredbu. Marljivo su danima prije vježbali pjesme i plesove kako bi razveselili svoje roditelje te kako bi se ovom priredbom oprostili od djece koja na jesen kreću u školu. Program je bio vrlo bogat i zanimljiv. Na početku je sve nazočne pozdravila sestra Katarina, ravnateljica. Potom su slijedile dvije pjesme u pokretu  djece iz jasličke skupine “Loptice”- “Mi idemo loviti lavove” i “Ja sjedim sam u šumici”. Starija skupina “Zvjezdice” izvela je brojalice “Idu, idu mravi” i “A, B, C, D”, potom je slijedio pozdravni govor djece. Zatim je slijedila igra s pjevanjem”Medo bere jagode”, recitacija “Čemu služi prijatelj”, pjesma “Ljubav Božja je predivna”, dječje igre s pjevanjem “Turopoljsko jurjevo” te recitacija “Mali čuvari velike prirode”. Kao kruna programa bila je svečana dodjela priznanja školarcima koji će na jesen sjesti u školske klupe. Ujedno je to bio i najemotivniji dio priredbe jer smo se ovim činom željeli službeno oprostiti od njih. Nakon priredbe slijedilo je zajedničko druženje djece i roditelja. Pogledajte kako nam je bilo…