Mali kreativci

Hrvatski Leskovac: Bog nas voli

Hrvatski Leskovac: Bog nas voli

Hrvatski Leskovac: Bog nas voli

U veljači na poseban način razmišljamo o ljubavi. Prvu nedjelju u mjesecu slavimo kao Dan života. Bog nam je darovao život i neumrlu dušu jer nas neizmjerno voli. Druga nedjelja u mjesecu je Svjertski dan braka. Brak je zajednica muškarca i žene koji tu divnu Božju ljubav međusobno dijele. Valentinovo nas podsjeća na iskustvenu ljepotu ljubavi između dvoje zaljubljenih koje svoje osjećaje žele podijeliti s drugim, darovati svoje srce i vrijeme nekome. Sve ove prigode su način nama odgojiteljima u katoličkim dječjim vrtićima progovoriti o znakovima Božje ljubavi koju nam Bog svakodnevno iskazuje.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

sixteen + 3 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *