Mali kreativci

Hrvatski Leskovac: Ribica duginih boja i mali stranac u nevolji

Hrvatski Leskovac: Ribica duginih boja i mali stranac u nevolji

Hrvatski Leskovac: Ribica duginih boja i mali stranac u nevolji

Bliže nam se godišnji odmori i većina djece će ići na more. Posljednjih nekoliko dana smo sa djecom ukrašavali naš ljetni kutić i pano. Danas smo sa djecom pročitali lijepu priču M. Pfistera “Ribica duginih boja i mali stranac u nevolji”. Kako su djeca već upoznata sa slikovnicom “Ribica duginih boja” i vrlo im se svidjela, odlučili smo proširiti njihove spoznaje novom zanimljivom slikovnicom sa vrlo popularnom tematikom- prihvaćanje drugih koji su različiti od nas. Djeca su aktivno sudjelovala u čitanju slikovnice, prepričavanju i zanimljivom razgovoru. I sami smo se često prepoznali kao oni koji ponekad teže prihvaćaju one koji su različiti. No, Ribica Srebrica nam je pokazala kako se uvijek treba poštivati svakoga i pomoći svakome kome je naša pomoć potrebna. Odgojiteljica Ana Marija je pripremila zanimljive poticaje i igre, a djeca su uživala u prepoznavanju boja, oblika, pronalaženju slova, slikanju akvarija… Pogledajte kako nam je bilo.

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

3 × five =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *