istraživanje

Hrv. Leskovac: Higijena

Hrv. Leskovac: Higijena

Hrv. Leskovac: Higijena

Uredno dijete
Sapun trebam za pranje,
češalj za češljanje.
Zube četkicom nježno trljam,
nokte čuvam da ne zaprljam.
Ispeglanu robu odjenut’ ću,
očetkane cipele obut’ ću.
Od glave do pete,
ja sam čisto, uredno dijete.

Nalazimo se u vremenu pandemije corona virusa. Stoga je potrebno, posebno djeci, naglašavati važnost osobne higijene za očuvanje vlastitog zdravlja. Pokušali smo stoga djeci na zanimljiv i pristupačan način predstaviti ovu temu. Istraživali smo, natjecali se, puno toga naučili i dobro se zabavili. Pogledajte kako nam je bilo!

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

nineteen − 7 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *