Vijesti

Zagreb: Obavijest o upisu djece u DV Svete Male Terezije

Zagreb: Obavijest o upisu djece u DV Svete Male Terezije

Poštovani roditelji, obavještavamo vas o upisu djece za pedagošku godinu 2021./2022. u naš centralni objekt na Vrhovcu te podružnice Hrvatski Leskovac, Strmec i Split. U prilogu se nalaze i zahtjevi za upis te obrazac za inicijalni razgovor.

 

Obavijest o upisu djece u DV sv Male Terezije, Vrhovec 29, Zagreb 2021 (1)

OBRAZAC ZA INICIJALNI RAZGOVOR – Zagreb, Hrvatski Leskovac

Zahtjev-za-upis – Zagreb, Hrvatski Leskovac

Zahtjev-za-upis- Split

Zahtjev-za-upis- Strmec

Kategorija Vijesti

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

1 × four =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *