Mali kreativci

Hrv. Leskovac: Jesen

Hrv. Leskovac: Jesen

Hrv. Leskovac: Jesen

JESEN NA PUTU

Ksenija Grozdanić

Obukla je jesen kaput

i krenula na dalek put.

Spremila je u svoj u ruksak

jedan mali kišni oblak.

Ponijela je novi kist

da oboji svaki list.

Još u svaki džep sa strane

Pokoji joj  kesten stane.

A u svojoj zlatnoj kosi

Miris dunja ona nosi.

Jesen nam je stigla sa svim svojim ljepotama- bogatstvom mirisa i okusa voća i povrća, ljepotom prirode, lijepim vremenom. U vrtiću smo istraživali različite likovne tehnike te pokušali dočarati ljepote jeseni našim ručicama. Pogledajte naše radove!

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

one × 2 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *