Mali kreativci

Hrvatski Leskovac: Blagdan svete Male Terezije

Hrvatski Leskovac: Blagdan svete Male Terezije

Hrvatski Leskovac: Blagdan svete Male Terezije

Mali put

Terezijo, mali cvijete,

Ti još k’o nejako dijete,

Vijenac kreposti si splela

Isusova biti htijela.

Tvoj put što se mali zvao

u Crkvi je zablistao.

U četvrtak 1. listopada 2020. proslavili smo blagdan naše zaštitnice sv. Male Terezije. Kako nam je zbog situacije sa korona virusom onemogućila proslavu sa svetom misom i druženjem, kao što smo imali prošlih godina, odlučili smo proslaviti u našim vrtićima samo sa djecom. Tako smo kroz različite aktivnosti i pjesme razmišljali o ovoj svetici, molili joj se da nas zagovara kod Gospodina i da nam svojom molitvom isprosi obilje milosti (kišu ruža) za djecu i njihove obitelji. Zato ćemo i dalje nastaviti moliti: “Sveta Mala Terezijo, ja te lijepo molim, reci dragom Isusu da ga jako volim!”

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

four × 3 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *