Vrtić u kući

Odgojno-obrazovni rad na daljinu: Zanimanja

Odgojno-obrazovni rad na daljinu: Zanimanja

Odgojno-obrazovni rad na daljinu: Zanimanja

Dragi roditelji i djeco, započeli smo sa radom u našim vrtićima, ali zasad samo sa djecom čija oba roditelja rade. Nadamo se da ćemo se uskoro opet svi vidjeti. I za ovaj tjedan smo vam pripremili nekoliko aktivnosti koje bi mogli provesti sa vašom djecom. Vjerujemo da će djeci tema zanimanja biti zanimljiva. Uživajte sa svojom obitelji, družite se i volite! Neka nas sve čuva i svojim zagovorom prati naša Nebeska Majka Marija! Božji blagoslov!

odgojitelji

 

Odgojno-obrazovni rad na daljinu- zanimanja

 

Predškolarci- radni listići

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

four × 1 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *