Vijesti

Odgojno-obrazovni rad na daljinu- gusjenice i leptiri

Odgojno-obrazovni rad na daljinu- gusjenice i leptiri

Odgojno-obrazovni rad na daljinu- gusjenice i leptiri

Dragi roditelji i djeco! Napokon su nam došli topliji dani tako da više vremena možemo provesti na otvorenom. Pripremile smo vam neke aktivnosti i poticaje kako bi još više upoznali ovo divno godišnje doba- proljeće. Nadamo se da će vam biti korisno i zanimljivo u ovim danima izolacije. Božji blagoslov!

Odgojno obrazovni rad na daljinu- gusjenice i leptiri

predškola

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

20 − twelve =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *