Vijesti

Odgojno- obrazovni rad na daljinu

Odgojno- obrazovni rad na daljinu

Odgojno- obrazovni rad na daljinu

Dragi roditelji, suočeni sa teškom situacijom u Hrvatskoj i svijetu zbog pandemije koronavirusa već nekoliko tjedana je obustavljen rad naših dječjih vrtića. Stoga ćemo pokušati djelovati  na daljinu, šaljući vam prigodne materijale i aktivnosti koje ćete moći provoditi sa vašom djecom u pdf formatu za svaku skupinu djece posebno. Nadamo se da ćete naći nešto korisno i da ćete zajedno sa djecom uraditi neke od navedenih aktivnosti. Želimo Vam ugodno druženje sa članovima vaše obitelji i blagoslovljene dane Svetog Trodnevlja i Uskrsa.

odgojiteljice

 

jaslice

vrtić

uskrsni-labirinti

predškolarci

Biblijski-rucak-za-veliki-petak_lekt

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

5 + 1 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *