Mali kreativci

Hrvatski Leskovac: Jesenske aktivnosti

Hrvatski Leskovac: Jesenske aktivnosti

Hrvatski Leskovac: Jesenske aktivnosti

JESENSKA PJESMA

Tiho, tiho pada list za listom žut,

pokrio je staze, ceste šumski put.

Vjetar grane ljulja nježno ko u snu,

blagi mir je šumu obuzeo svu.

Nestale su ptice daleko na jug,

otišle sa suncem, put je njihov dug.

Pjesme nema više, svuda vlada muk,

samo žuto lišće tužno pada svud.

Možda se čini da je jesen pomalo tužno godišnje doba. Česta kiša i tmurni oblaci doprinesu tom ugođaju poseban sjetni “štih”. Ali za nas u vrtiću nije tako! Jesen je za nas prepuna boja, novih spoznaja i iskustava, novih prijateljstava… Pogledajte naše jesenske aktivnosti i uživajte s nama u čarima jeseni!

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

9 − 5 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *