Mali kreativci

Hrvatski Leskovac: Različite aktivnosti u veljači

Hrvatski Leskovac: Različite aktivnosti u veljači

Hrvatski Leskovac: Različite aktivnosti u veljači

Svi znamo onu poznatu dječju pjesmicu  “Kad si sretan”. S djecom smo odlučili malo razmišljati o emocijama i koliko je svaka emocija važna. Tako smo likovnim aktivnostima nastojali prikazati kada smo sretni i kada smo tužni. Potom smo željeli saznati kako se koristiti satom pa smo roditelje pitali vrijeme kada smo rođeni te smo ga na satu pokušali prikazati. Razgovarali smo i o lijepom ponašanju te kako biti oprezan. Izradili smo plakat sa pravilima o lijepom ponašanju. Ovu prvu polovicu veljače nas je pratilo lijepo vrijeme pa smo ga nastojali provesti što više provoditi vani uz tjlovježbu i različite oblike kretanja. Valentinovo smo obilježili izradom velikog srca.  Mlađa skupina je izrađivala vesele bubamare i uz zanimljivi plakat učila boje. Pogledajte kako smo bili aktivni i marljivi!

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

14 + 20 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *