Mali kreativci

Punat: Još malo o… božićnoj jelki

Punat: Još malo o… božićnoj jelki

Punat: Još malo o… božićnoj jelki

U tjednu po povratku sa božićno – novogodišnjih praznika, u tjednu do blagdana Krštenja Gospodinova koje se smatra božićnim vremenom, aktivnosti smo posvetili Božiću i  božićnoj jelki. Budući da je interes već kod prve aktivnosti bio velik i dugotrajan, slijedile su druge, koje su se vezale jedna na drugu. Vježbali smo precizno hodanje po šabloni jelke, održavajući ravnotežu, finu motoriku šake i prstiju, pinceta hvat, gradili jelke pomoću plastičnih kockica, kao i likovnim tehnikama stvarali jelke. Kroz galeriju slika donosimo naše aktivnosti :)

 

Kategorija Mali kreativci

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

nineteen − 7 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *