Sveti Nikola

Strmec: Proslava Svetog Nikole

Strmec: Proslava Svetog Nikole

06.12. 2018. naše mjesto Strmec slavi svoj blagdan Svetog Nikole stoga je i vrtić obilježio vrlo prigodno i svečano taj dan. Ujutro smo najprije posjetili kapelu Svetog Nikole koja je slavila 80 godina svog postojanja i u neposrednoj  je blizini našeg vrtića. Zahvalili smo molitvom Svetom Nikoli i rekli mu kako ga željno očekujemo u večernjim satima, gdje smo pripremili malu priredbu njemu u čast, ispunjenu plesom, pjesmom i igrokazom.  Trud i zalaganje te dobrota naše dječice nagrađena je simboličnim poklonima.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

16 + 2 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *