Vijesti

Punat: “Složna obitelj”

Punat: “Složna obitelj”

Punat: “Složna obitelj”

“Složna obitelj”

“Složna obitelj” novi je lutkarski mjuzikl splitske “Produkcije Z” koji smo pogledali u prostorijama DV “Lastavica” zajedno sa svojim velikim prijateljima i odgojiteljicama.

U čak 15. mjuziklu koju potpisuje “Produkcija Z” djeci je predstavljena obitelj, kao osnovna i najvažnija cjelina njihovog odrastanja, sazrijevanja i života. Obitelj kao ishodište ljubavi, brige, dobrote i zajedništva, u “Složnoj obitelji” dolazi u iskušenja pojavom čarobnjaka Zlika, ali u konačnici sloga pobjeđuje sve nedaće. Priča o mami, tati, Kreši i Tihani predstavljena je kroz 15 simpatičnih songova, među kojima je završni, “Obitelj meni je sve” glavna poanta priče.

Kroz priču se vješto provlače osnovne higijenske i prehrambene navike, te ih se prezentira djeci kroz pjesme na vrlo nenametljiv i prihvatljiv način.

Kategorija Vijesti

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

17 − 12 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *