Stručno usavršavanje

Zagreb: Stručni skup

Zagreb: Stručni skup

U DV bl. Hozana 28. 11. 2018. održan je stručni skup za odgojiteljice u katoličkim vrtićima koje se nisu ili su se tek sada doškolovale za odgojiteljice u vjeru s temom „Kako pripremiti dijete za blagdan Isusova rođenja“. Stručni skup su vodile s. KatarinaPišković i Brankica Blažević. Nastojale su odgojiteljima prezentirati koje teme i na koji način ih posredovati djetetu. Na kraju susreta s. Katarina im je pokazala kako napraviti od jute anđela koji će svaki dan djeci pričati novi događaj i  voditi ih kroz došašće.  Sudjelovalo je 30 – tak odgojitelja.

?

?

?

?

Objavljeno

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

2 × 1 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *