Roditelji

Strmec: Završna priredba

Strmec: Završna priredba

U nizu veselih i bezbrižnih dana djetinjstva provedenih u vrtiću stigao je i dan oproštaja od naših budućih školaraca. Njihova završna priredba održana je 29. svibnja 2018. u dvorištu vrtića. Prigodnim programom izrekli su svoju zahvalu za sretno provedene dane i život bez briga jer ih čeka škola i torba puna knjiga. Razigrani i raspjevani pokazali su roditeljima, bakama, djedovima i prijateljima što su u vrtiću naučili. Zajedno su pjevali, recitirali, plesali i glumili te podijelili radost zajedništva i ugodnog druženja. Programu su se pridružila ostala djeca vrtićke i jasličke skupine uz nekoliko recitacija i pjesmica uz pokret. Potom je uslijedilo zajedničko druženje djece, roditelja i odgojitelja uz roštilj i slastice te natjecateljske igre.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

17 − 9 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *