Izlet

Belica: Eko-etno selo sv. Franje Asiškog

Belica: Eko-etno selo sv. Franje Asiškog

Prekrasno izletište u Velikom Bukovcu, posjetili smo 24.5.2018. Gospođa Marinka Požgaj vrlo nas je toplo, majčinski dočekala, primila i vodila kroz prekrasno imanje. Vidjeli smo i družili se s mnogo pitomih životinja, promatrali “šišanje” ovce, sjedili na poniju…Sudjelovali smo u izradi maslaca od domaćeg vrhnja, te isti degustirali s domaćim pekmezom od jagoda. Sljedeći posao u kojem smo se okušali, sijanje je povrća u vrtu, nakon čega je uslijedilo čašćenje s domaćim, svježim jagodama koje smo sami ubrali. Zabavna, spontana igra i istraživanje na dječjem igralištu te okolnom travnatom terenu, trajala je do ručka i nakon njega. Djeca su sigurno i veselo uživala na svim dječjim igralima; djevojčice posebno u kućici, dječaci u pješćaniku. Ručak je bio svečan i ukusan u vrlo ugodnom ambijentu zaslađen sladoledom. Vrijeme povratka je brzo došlo, čemu su se iznenadila i već pomalo umorna djeca. Vožnja autobusom protekla je radosno i raspjevano pod izvrsnim dojmovima iz izletišta Agroturizam Požgaj.

Kategorija Izlet

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

five × 4 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *