Strmec

Strmec: Klaun Čupko u našem vrtiću

Strmec: Klaun Čupko u našem vrtiću

Proteklog tjedna u našem vrtiću vladala je veoma vedra i vesela atmosfera te veliko uzbuđenje koje je potaknuo dolazak našeg dragog prijatelja – klauna Čupka. Nema djeteta koje nije upoznato barem sa jednom njegovom pjesmicom stoga smo i mi njega razveselili zajedno pjevajući s njim, plešući te zajedničkom igrom i druženjem. Predstava „Mama, tata i ja“ izazvala je veliki interes te pažljivo promatramo i sudjelujemo u razgovoru odgovarajući na sva postavljena pitanja, a pritom usvajajući i nova znanja. Klaun Čupko nas je i ovog puta oduševio te željno iščekujemo njegovu sljedeću posjetu.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

4 × 5 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *