Vijesti

Belica: Proljetna radost

Belica: Proljetna radost

Belica: Proljetna radost

U uskrsnom vremenu, “loptice” su radile veliku i veselu uskrsnu svijeću. Radosnim trenucima u vrtiću, svakako je doprinijelo lijepo, proljetno vrijeme i buđenje prirode. Jednog sunčanog prijepodneva, “ovčice” su se zainteresirale za voćke u cvatu koje smo uočili u šetnji. Nakon toga, oduševile su nas živahne ptice koje su sagradile gnijezda oko našeg vrtića, pa sada marljivo hrane mlade ptičice.

Kategorija Vijesti
Tagovi

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

four + 6 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *