Vijesti

Strmec: Dan očeva

Strmec: Dan očeva

Očeva uloga u životu djeteta iznimno je važna stoga smo nastojali osvijestiti odnos otac – dijete s obje strane. U tjednu koji je prethodio blagdanu sv. Josipa / Danu očeva putem raznovrsnih aktivnosti (glazbene, likovne, književno-umjetničke ) djeci smo osim vlastitih očeva, približili i lik sv. Josipa te njegovu ljubav i brigu za svoju obitelj.

Povodom samog dana očeva djeca su dočekala svoje očeve u obje skupine, pozivajući ih na igru i zajedničko druženje. Također, razveselili smo ih otpjevajući i otplešući im par prigodnih pjesmica. Vrlo ponosno predajemo im i malene poklončiće oko kojih smo se jako trudili.

Zahvaljujemo svim očevima koji su se odazvali!

Vrtička skupina pripremila je kratak program pobožnosti sv. Josipu u suradnji s mamom Benković, dok smo nakon tog zajedno prisustvovali na misnom slavlju.

Rezultat ovog druženja neprocjenjiv je, a naše slike govore više od riječi…

Kategorija Vijesti

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

5 × four =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *