Vijesti

Punat: Franjevače pučke misije

Punat: Franjevače pučke misije

Punat: Franjevače pučke misije

Kroz protekli tjedan intenzivno smo se družili s franjevcima, pučkim misionarima koji su boravili u Puntu u sklopu Franjevačkih pučkih misija. Svakodnevno smo odlazili pred izloženi Presveti oltarski sakrament u samostanskoj kapeli. Molili smo za naše obitelji i našu župu. Veselili smo se radosnim i raspjevanim trenucima sa našim misionarima te nestrpljivo iščekujemo ponovne susrete. :)

 

Kategorija Vijesti

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

11 + 2 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *