Mali kreativci

Punat: Našim mamama

Punat: Našim mamama

Punat: Našim mamama

Ivan Pavao II. – Hvala tebi, ženo

Hvala tebi, ženo-majko, koja si krilo ljudskog bića u radosti i muci toga jedinstvenog iskustva, po kojemu si Božji osmijeh djetetu koje dolazi na svijet, vodilja njegovih prvih koraka, podrška njegovu rastu, uporišna točka na životnom putu.

Male “Bubamare” ovih dana su marljivo i strpljivo izrađivale poklon za svoje mame, za njihov poseban dan – Dan žena. Ne moramo brati cvijeće iz vrta, sa livada da bismo ih poklonili mama. Možemo ga izraditi i sami, što smo i napravili. A kako smo bili vrijedni donosimo kroz galeriju slika :)

Kategorija Mali kreativci
Tagovi , ,

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

ten + 13 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *