Mali kreativci

Punat: Krokodil

Punat: Krokodil

Punat: Krokodil

Jedne od najzanimljivijih, opasnih i pomalo zastrašujućih životinja su upravo krokodili. No, od najranijeg doba ipak privlači dječju pažnju kroz razne igračke, fotografije, animirane filmove kao i kroz pjesmice i brojalice. Tako smo i mi od jednostavne kartonske kutije napravili krokodila. Krokodil svakodnevno i cjelodnevno privlači pažnju djece kroz igru, ples i pjesmu. Kroz zabavne aktivnosti poticali smo razvoj fine motorike šake i prstića, vježbali timski rad i  međusobno uvažavnje. Bojajući krokodila kao i hraneći ga učili smo boje. Imitirajući hod krokodila, kao i kroz igre lovice i razne druge kretnje na otvorenom poticali smo tjelesnu aktivnost koja utječe na psihofizički rast i razvoj, zdravlje i opće sposobnosti djeteta,

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

seventeen − twelve =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *