Mali kreativci

Punat: Zima

Punat: Zima

Punat: Zima

ZIMA

J.J.ZMAJ

Zima zima
e pa šta je
ako je zima nije lav
zima zima
pa neka je
ne boji se tko je zdrav

A šta može zima meni
šta mi može šta mi smije?
Nek mi nosić pocrveni
eto to je, to je sve!

Iako nam se ove godine zima i ne pokazuje u svojoj cijelosti, mi smo je odlučili malo više upoznati, njene karakteristike, kako se zimi moramo oblačiti i obuvati te koji su to sve spotovi karakteristični za zimu. O zimi nešto više saznajemo putem različitih slikovnica, fotografija, dječijih enciklopedija tevideo zapisa putem medija. Likovno se, plesno, pjevački i pričom izražavamo, a kako je sve to izgledalo zavirite u našu galeriju slika :)

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

4 × 4 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *